Главная страница ФорумНовое Каталог статей Фотоальбомы Поиск


Последние обсуждения
Время Тема Пользователь Форум
00:32Форум 50сс ищет активных людей Ответов (6)ZX-spectrumВопросы связанные с форумом
12:44ФЛУД, ТОЛЬКО ФЛУД Ответов (533)SpellФлудильня
15:12Тюнинг свинец➞литий Ответов (0)profТюнинг и стайлинг скутеров
14:40Бортовой журнал Zongshen 250-5 (SergoRus) Ответов (56)SpellОбсуждение мотоциклов
01:33Карбюратор на высоте выше 2000 Ответов (2)diversantПодготовка к поездкам и обсуждение маршрутов
11:34Фестиваль экспериментальной музыки в Симферополе Ответов (0)1g0gВстречи и мероприятия
09:20Уменьшение нагрузки на генератор Ответов (16)profТюнинг и стайлинг скутеров
20:34Кто? Куда! Ответов (213)1g0gВстречи и мероприятия
08:39Honda SilverWing 600 ABS Ответов (0)PDVПродам
17:29Замыкающий: прикрытие колонны при сужении дороги Ответов (26)FantomDlvКолонна мотоциклов, правила передвижения в группе

Сегодня заходили:

Именинники:

Наши фото

Ирида Батьковна



мото бар для всех любителей двухколесной техники и сочувствующих

  • Страница 5 из 5
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Модератор форума: ad_tv, diversant  
Форум » Скутеры 50сс и мотоциклы с вариаторным типом трансмиссии » Тюнинг и стайлинг скутеров » ФНС (Фильтр Нулевого Сопротивления)
ФНС (Фильтр Нулевого Сопротивления)
Y-35Дата: Воскресенье, 19.05.2013, 20:22 | Сообщение # 61
Генерал-лейтенант
Старожил форума
Сообщений: 2689
Фокус чпокус + VFR800F
Репутация: 13
Offline
Цитата (Алекс77)
хороший выбор - 800-ка, а едет он весело

цена тока смущает))))) И хочу старых выпусков, где ГРМ на шестерёнках)))
Нижнегорск 
МартенДата: Понедельник, 20.05.2013, 12:37 | Сообщение # 62
Рядовой
Пользователи
Сообщений: 8
ямаха джог Z2
Репутация: 0
Offline
Алекс77, Доброго ранку! Ну по перше- ніхто Вам не хамив, на відміну від Вас всіх тут які мене ледь із землю не змішали (не сказати грубіше!!!). Я просто пропонував свою думку! Можливо вона і невірна, але вона мала право на життя!!!
По друге - що ви всі тут мені пишете про якусь потужність, швидкість і т.д. - у Вас, що, спотрбайки чи що??? Не смішіть мене!!! Мова йшла від самого початку про те, що паролон потрібно постійно мити та змащувати - от щоб прибрати цю неприємну процедуру - пропонувався ФНС. По третє - у нас, як я вже казав - проблема знайти фільтр паролоновий на джог з двигуном 5BM, є тільки на 3KJ.
А по четверте - я вже і сам переконався - що ФНС гріше очщує повітря - на цих вихідних зняв для перевірки входу у карб - так що дійсно - для пильних доріг це й фільтр не підходить. І я чесно це визнаю!!!!
Вінниця 
Y-35Дата: Понедельник, 20.05.2013, 12:45 | Сообщение # 63
Генерал-лейтенант
Старожил форума
Сообщений: 2689
Фокус чпокус + VFR800F
Репутация: 13
Offline
Цитата (Мартен)
Мова йшла від самого початку про те, що паролон потрібно постійно мити та змащувати - от щоб прибрати цю неприємну процедуру - пропонувався ФНС.

дык, ёптель, рекомендуемая чистка ФНС помоему делается если не чаще чем поролона, то уж никак не реже. И что в том поролоне чистить? Бензином промыл и высушил и вперёд.
Нижнегорск 
LaushДата: Понедельник, 20.05.2013, 15:52 | Сообщение # 64
Подполковник
Пользователи
Сообщений: 142
FADA; QINGQI ; Иж 56 ; Jawa
Репутация: 0
Offline
Y-35, А как часто нужно чистить ФНС ?
Луганск 
МартенДата: Понедельник, 20.05.2013, 16:06 | Сообщение # 65
Рядовой
Пользователи
Сообщений: 8
ямаха джог Z2
Репутация: 0
Offline
Y-35, промив, віджав, а потім ще й маслом треба змастити 4-х тактним бажано і теж так гарно тим паролоном пожмакати, а потім вже ставити в коробку!!! Але головна проблема - знайти паролон підходящий!!!

Добавлено (20.05.2013, 14:06)
---------------------------------------------
тепер хочу запитати - може хтось допоможе - у мене на джог свистить варіатор (як недорізана свиня)))) на швидкостях після 30км. І під навантаженням - тобто коли даєш "газ" на розгін, тільки скинув "газ" - свист припиняється. Мені пропонують розібрати задні "щоки" варіатора і пройтись по ним наждачкою 600-800мм - повинно кажуть, допомогти (ремінь замінив на новий вже, ефекту не було). Чи можна таке робити і чи допоможе це??? Чи може хтось щось інше підкаже????

Вінниця 
Y-35Дата: Понедельник, 20.05.2013, 17:54 | Сообщение # 66
Генерал-лейтенант
Старожил форума
Сообщений: 2689
Фокус чпокус + VFR800F
Репутация: 13
Offline
Цитата (Мартен)
а потім ще й маслом треба змастити 4-х тактним бажано

ни разу так не делал cool
Нижнегорск 
Алекс77Дата: Понедельник, 20.05.2013, 19:01 | Сообщение # 67
Генерал-майор
Проверенные
Сообщений: 607
Honda VFR 400 NC30
Репутация: 16
Offline
Цитата (Мартен)
у мене на джог свистить варіатор

Мартен, а Ты уверен, что это вариатор,а не редуктор?


в теме....:))))))))))
Симферополь 
aitiДата: Понедельник, 20.05.2013, 21:50 | Сообщение # 68
Полковник
Проверенные
Сообщений: 412
124 мерс, кава элим-400
Репутация: 9
Offline
Мартен, это не вариатор это редуктору гайки настали . вариатор при трогании с места бывает чуть скрипит но выть никогда не будет.
красноперекопск,ишунь 
Алекс77Дата: Понедельник, 20.05.2013, 23:12 | Сообщение # 69
Генерал-майор
Проверенные
Сообщений: 607
Honda VFR 400 NC30
Репутация: 16
Offline
Цитата (Мартен)
Ну по перше- ніхто Вам не хамив

Мартен, я не про себя говорил... angry


в теме....:))))))))))
Симферополь 
МартенДата: Вторник, 21.05.2013, 11:46 | Сообщение # 70
Рядовой
Пользователи
Сообщений: 8
ямаха джог Z2
Репутация: 0
Offline
Алекс77, Як на мене, то вити і свистіти це різні речі!!! Хоча не впевнений на всі 100%, бо ніколи не чув як виє редуктор у інших!!! На інших форумах читав, що якщо виє редуктор, то виє відразу після старту а також просто на ніжці, якщо вивішати колесо. А ще пишуть, що це у Джог така особливість є - переважна кількість їх завжди свистить. Ще знімав кришку варіатора і на ніжці газував - то, як на мене, свистить десь в "щоках" варіатора, але де точно так і не зрозумів, оскільки він дуже слабкий - тобто починає добре свистіти тільки після 30км і під навантаженням!!! Це все звісно суб'єктивно моя думка!!

Добавлено (21.05.2013, 07:32)
---------------------------------------------
можливо є ще якісь варіанти як перевірити і однозначно встановити причину - чи це редуктор чи щось інше?!!

Добавлено (21.05.2013, 09:27)
---------------------------------------------
aiti, як на мене - на вой це не схоже зовсім - я так розумію - вити повинно так як у ВАЗів виють задні мости - у мене зовсім не так - у мене просто свист - і мені здається, що це напевно підшипник зчеплення - може хтось підкаже - його можна якось дістати чи треба міняти зчеплення повністю??!!

Добавлено (21.05.2013, 09:39)
---------------------------------------------
Y-35, Є різні типи фільтрів - сухі та мокрі - у мене мокрий!

Добавлено (21.05.2013, 09:46)
---------------------------------------------
aiti, хоча звісно можливо Ви і праві! А їздити можна так далі - чи потрібно все таки братись за ремонт??!!

Вінниця 
Y-35Дата: Вторник, 21.05.2013, 12:06 | Сообщение # 71
Генерал-лейтенант
Старожил форума
Сообщений: 2689
Фокус чпокус + VFR800F
Репутация: 13
Offline
Цитата (Мартен)
підшипник зчеплення - може хтось підкаже - його можна якось дістати чи треба міняти зчеплення повністю??!!

не знаю как на Йомахе, но на скутере Хонда Дио\Такт меняются подшипники минут за 10. их там два - роликовый и шариковый cool
Нижнегорск 
Y-35Дата: Вторник, 21.05.2013, 12:07 | Сообщение # 72
Генерал-лейтенант
Старожил форума
Сообщений: 2689
Фокус чпокус + VFR800F
Репутация: 13
Offline
Цитата (Мартен)
чи потрібно все таки братись за ремонт??!!

надо на кубатурку переходить biggrin
Нижнегорск 
aitiДата: Вторник, 21.05.2013, 20:40 | Сообщение # 73
Полковник
Проверенные
Сообщений: 412
124 мерс, кава элим-400
Репутация: 9
Offline
Мартен, по поводу вашего поведения Алекс77 прав и не спорьте по этому поводу ,хотите совета пожалуйста- проверить редуктор и определить точно можно ,если есть где взять на пробу вариатор то поменяйте послушайте но как мое мнение то это редуктор... ремонтировать -нельзя ,спасает только замена всех шестеренок и подшипников . если нет такой возможности заливаем свежее масло тад 17 не рекомендую лучше гипоидное залить ,добавляем ревитализанты присадки и надеемся на лучшее cool

Сообщение отредактировал aiti - Вторник, 21.05.2013, 20:41
красноперекопск,ишунь 
МартенДата: Среда, 22.05.2013, 15:39 | Сообщение # 74
Рядовой
Пользователи
Сообщений: 8
ямаха джог Z2
Репутация: 0
Offline
aiti, дякую - так і буду робити - замовив ХАДО для трансмісій 75-90 синтетика. Отримаю і відразу буду заливати - побачимо, що вийде з цього!!! У мене в авто лию ХАДО - то результат хороший!!!
Вінниця 
Форум » Скутеры 50сс и мотоциклы с вариаторным типом трансмиссии » Тюнинг и стайлинг скутеров » ФНС (Фильтр Нулевого Сопротивления)
  • Страница 5 из 5
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Поиск:

Симферополь Ялта Джанкой Феодосия Алушта Бахчисарай Севастополь Керчь Евпатория Белогорск Саки Черноморское